Vyberte si barvu své pohovky

 

Pohovka je středobodem obývacího pokoje, takže správný výběr je základním prvkem pro úspěšný design interiéru. Celková atmosféra místnosti je jedním z nejdůležitějších faktorů a doplníme-li to o praktické, snadno udržovatelné a ekologické materiály, pak se stane i příjemným místem pro relaxaci.

Kupte si pohovku do svého obývacího pokoje

Před zakoupením budoucí pohovky si musíte položit správné otázky. Tvar, barva, povlak, funkce, pohodlí, robustnost atd. Je to střed obývacího pokoje, takový, který využívá celá rodina, aby zde strávila několik hodin, tak proč mu nedat trochu pohodlí s příjemnými barvami?

                      clanek2-b              clanek2-c

Růžová pro eleganci a nadčasovost třeba pohovka ….., modrá s prázdninovým nádechem pro uvolněného přímořského ducha jako třeba….. hořčičná žlutá, která Vás svojí vitalitou odzbrojí a oživí ……………… . Imitace hnědá kůže pro vintage styl nebo pravá kůže pro FACTORY styl…..

                     clanek2-d                             clanek2-e

Bílá je také barva! Barva často opomíjená právě pro pohovky, protože je považována za příliš špinivou. Bílá pohovka má však tu výhodu, že přináší do obývacího pokoje lesk, eleganci a klasický vzhled interiéru. Je to světlé jasné místo, na které jsou přitahovány naše oči…….

clanek2-f

Kombinovatelná pohovka zvolená dle Vašich barev

Taková pohovka vám umožní mít sezení, které dokonale ladí s jejími obyvateli. Přizpůsobíte si a vyberete barvy, které se Vám líbí a k tomu Vám nabízíme několik vzorkovníků barev a materiálů, z nichž je jedna fascinující než ta druhá.

clanek2-g

Nevybíráte si pouze barvu

Materiál také hraje svou nezaměnitelnou roli. Mění se světlem s různými odrazy v závislosti na zvolené struktuře a způsobu zpracování textilie. Stejně jako u gauče ….. se detaily bukového dřeva přidávají k odrazům sametové textilie.

                        clanek2-h                   clanek2-h1

Poté, co přitáhne Váš pohled, musí zaujmout i dotek. Je tu něco pro každého a to, naše stylistka Hana pochopila. Chcete-li kůži, chcete-li len, chcete-li bavlnu nebo dokonce sametový dotek. Díky našemu vzorkovníku je pro vás jednodušší dát své fantazii svobodu a zvolit si svůj životní prostor s takovými barvami a materiály, které se vám líbí.

                            clanek2-j                    clanek2-k

Stručně řečeno, výběr pohovky rozhodně není snadný, ale můžete počítat s tím, že vám v SILEN-TIME nabídneme to nejlepší, takže vaše dilema bude vyřešeno. 

Naše pohovky najdete na našem eshopu www ………nebo si je můžete prohlédnout v našem obchodě