HAMPTONS v srdci vašeho domova

 

HAMPTONS se nachází se západně od Long Island ve státě New York. Hamptons je uklidňující oázou pro Američany, kteří potřebují uniknout od šílenství velkoměsta. Je pro ně symbolem prázdnin a dovolených. HAMPONS se proto vžil i jako bytový styl. Styl ztělesňující životní sen na pozadí obrovských domů s působivou architekturou a monumentální velikostí.  

Od francouzské riviéry k Hamptons

Tento úsek země s výhledem na Atlantický oceán je místem, které odhaluje luxusní a zelené rezidence, svěží dekorace interiéru respektující přímořský styl, který je zářivý i elegantní zároveň.

Obývací pokoj

V obývacím pokoji upřednostňuje přírodní tóny. Jsou to jasné nebo pastelové odstíny, s bílým patinovaným dřevěným nábytkem, jako je náš konferenční stolek nebo konzolový stolek s benátským zrcadlem. Nesmí zde chybět ručně vyráběné ozdobné předměty, jako je toto …….. nebo tento tkaný béžový kobereček.

Tu a tam se objevují maličkosti v mořském stylu, anebo třeba pár doteků modrého odstínu v podobě deky či polštářů. Modrá je tak nádherná v kombinaci s bílým patinovaným nábytkem. Nebojte se také míchat styly s kolekcí …….,  jejichž poslední řada se zbarvila do barev oceánu.

 

                   clanek3-b       clanek3-c

Pro nástěnnou dekoraci se často používá palubkový obklad v bílém, krémovém nebo jemně šedém odstínu. Nelze opomenout výzdobu stěn v podobě obrazů nejen s tématikou moře, ale krásné jsou malby s rostlinným motivem nebo velká zrcadla v patinovaných rámech. Pro teplejší vzhled takového interiéru zvolte doplňky v surové přírodní barvě jako jsou proutěná křesla, kokosové koberečky velké proutěné podnosy či koše. Styl HAMPONS připomíná krásné rekreační domy, pohodu, volnost a sladké nicnedělání, které tak moc milujeme. 

 

                    clanek3-d   CA074 

Ložnice

Ani tato místnost nepostrádá prvky přímořského stylu. Hraje si se světlými tóny, aby odrážely co nejvíce světla a učinili tak tento prostor harmoničtější a zářivější

 

clanek3-f

 

Koš z mořské trávy poblíž postele, bílé nebo béžové bavlněné povlečení, hedvábný přehoz nebo šálek čaje či kávu k dobrému ránu. Opět se odvážíme dotknout modrých tónů, abychom vylepšili a živili atmosféru.   

 

                   clanek3-j         clanek3-k

 

A co rozhodně nesmí chybět v ložnici to jsou podlahové lampy. Ať už v průmyslovém FACTORY stylu, abychom tak trošku rozbili příliš elegantní mód a zmodernizovali místnost jako celek nebo lampu ve stejném stylu, jejíž nohu zdobí kousek ze starého korábu.  

                  clanek3-h              clanek3-i

Jistě už jste pochopili, že vybavení a dekorace v Hamptons stylu reaguje na potřebu neutrality. Sází na něžné nuance a přírodní materiály, které tak zaručují, že všechny místnosti jsou určené k relaxaci a úniku od uspěchaného životního stylu. Potřebujete skutečně doma relaxovat? Pak tento styl je pro Vás to pravé.

Všechny naše kolekce nábytku a dekorací najdete na našem webu.